Category: Classical

Low Key - The Opposites - Slapeloze Nachten (CD, Album) download full album zip cd mp3 vinyl flac

Published 17.07.2019


Download Low Key - The Opposites - Slapeloze Nachten (CD, Album)
2013
Label: TopNotch - TN1308CD,Universal Music - 3734718 • Format: CD Album • Country: Netherlands • Genre: Electronic, Hip Hop • Style: Hip Hop, Gabber

Samengevat, buiten dat het een goed gevuld album is kun je je voor die 15,- echt geen bult vallen! In mijn mening vind ik dit een van de betere Nederhop nederlandse hiphop albums.

Het is misschien wel Album) dance en house beats, maar de lyrics zijn nog steeds zeer goed. Voor een goed album waar je heel veel van kan houden en niemand kan haten koop dan dit album. Ik vind het de beste cd van de The Opposites tot nu toe. Al met al dus een goede cd van Nederlands beste rap duo.

Aardige muziek vooral het eerste nummer maar dat is het dan ook. Valt een beetje tegen helaas, maar de cd bevat wel lekker beats en daarom is de cd best geschikt om op een feestje te draaien.

Eindelijk is hij er! En dan verwacht je er ook heel wat van. En terecht, want ook het album Slapeloze nachten is als vanouds weer rauwe beats, goede Low Key - The Opposites - Slapeloze Nachten (CD en lekkere flows. En voor Nederlandse artiesten geldt wel degelijk; Als je Low Key - The Opposites - Slapeloze Nachten (CD wat je hoort, Low Key - The Opposites - Slapeloze Nachten (CD, koop dit album dan! In dit geval steun je echt de artiest.

De mannen van Opposites hebben het weer voor elkaar, een album waarvan bijna elk nummer waardig is en de moeite waard is om te luisteren. Ik raad dit product aan iedereen aan, het komt op tijd aan,zit goed verpakt en er zit een retour brief in voor als het product tegenvalt!!! Weer een lekker album met nummers zoals we gewend zijn van The Opposites.

Kortom; genieten weer voor de echte liefhebbers. De mannen zijn zeer goed bezig! Kwalitatief goed, door de vele variatie van muziek verveelt het geen moment. Ik beleef nu ook slapeloze nachten. Heb deze cd al tig gedraaid!!! Kan er geen genoeg van krijgen, ondanks dat dit mijn 1e cd van The Opposites is. Variatie qua nummers en harde en eeerlijke lyrics. Een echte aanrader die je gewoon moet hebben. Email mij eenmalig zodra dit artikel leverbaar is.

Productbeschrijving Twan en Willem zijn terug! En dat zullen we weten ook. Slapeloze Nachten is een hip hop album waar menig rapper alleen maar van mag dromen. De plaat is bepakt en beladen met rauwe hip hop tracks, meerdere nummer 1-hits zoals Sukkel voor de liefde en Hey DJ en diverse club- en festivalstampers. Tracklist 1. Droom, Denk, Doe 2. Slapeloze Nachten 3. Rollende Steen ft. Spasmatic 4. Low Key 5. Sukkel Voor De Liefde ft.

Mr Probz 7. Welkom Op 'T Feest 8. Blam Blam ft. Adje 9. Hey DJ Je Kan Het Niet Held ft. Sef Fok Anything Laatste Keer Saturday 25 January Sunday 26 January Monday 27 January Tuesday 28 January Wednesday 29 January Thursday 30 January Friday 31 January Saturday 1 February Sunday 2 February Monday 3 February Tuesday 4 February Wednesday 5 February Album) 6 February Friday 7 February Saturday 8 February Sunday 9 February Monday 10 February Tuesday 11 February Wednesday 12 February Thursday 13 February Friday 14 February Saturday 15 February Sunday 16 February Monday 17 February Tuesday 18 February Wednesday 19 February Thursday 20 February Friday 21 February Saturday 22 February Sunday 23 February Monday 24 February Tuesday 25 February Wednesday 26 February Thursday 27 February Friday 28 February Saturday 29 February Sunday 1 March Monday 2 March Tuesday 3 March Wednesday 4 March Thursday 5 March Friday 6 March Saturday 7 March Sunday 8 March Monday 9 March Tuesday 10 March Wednesday 11 March Thursday 12 March Friday 13 March Saturday 14 March Sunday 15 March Monday 16 March Tuesday 17 March Wednesday 18 March Thursday 19 March Friday 20 March Saturday 21 March Sunday 22 March Monday 23 March Tuesday 24 March Wednesday 25 March Thursday 26 March Friday 27 March Saturday 28 March Sunday 29 March Monday 30 March Tuesday 31 March Wednesday 1 April Thursday 2 April Friday 3 April Saturday 4 April Sunday 5 April Monday 6 April Tuesday 7 April Wednesday 8 April Thursday 9 April Friday 10 April Saturday 11 April Sunday 12 April Monday 13 April Tuesday 14 April Wednesday 15 April Thursday 16 April Friday 17 April Saturday 18 April Sunday 19 April Monday 20 April Tuesday 21 April Wednesday 22 April Thursday 23 April Friday 24 April Saturday 25 April Sunday 26 April Monday 27 April Tuesday 28 April Wednesday 29 April Thursday 30 April Friday 1 May Saturday 2 May Sunday 3 May Monday 4 May Tuesday 5 May Wednesday 6 May Thursday 7 May Friday 8 May Saturday 9 May Sunday 10 May Monday 11 May Tuesday 12 May Wednesday 13 May Thursday 14 May


Sitemap

Saa Tag Mit Hjerte - Christer Bladin, Göran Holm - Nordiska Romanser (Vinyl, LP, Album), Good News - The Pasadena Roof Orchestra - Good News (Vinyl, LP), Bob James, David Sanborn - Double Vision (Vinyl, LP, Album), Overreaction Blues - Mars Attacks (3) - Blood And Thunder (CD, Album), King Without A Throne - Various - Work Your Soul - Jamaican 60s & Northern 1966-74 (CD), Berni (5) - Sunset (File, MP3), Discipline (Panteros666 Splash Mix), อา-โบ-เด-เบ - Tata Young - Best Of Tata Young (CD), Coming Down (Gostorm Rmx) - Skamp - Le Boom-Chick (CD, Album), The Illuminated Anthem Part 3 - Playalitical - AmeriCon (CD, Album), Save Me - Airwave - I Want To Believe (File, Album), Be Somebody

Published in Classical

9 Comments

  1. Gardatilar   Brajin
    Check out Slapeloze Nachten by Quincy on Amazon Music. Stream ad-free or purchase CD's and MP3s now on moathsadartojaktilar.xyzinfo
    18.07.2019 Reply
  2. Majinn   Mamuro
    The Opposites Slapeloze Nachten Download Zippy -- DOWNLOAD (Mirror #1).
    17.07.2019 Reply
  3. Tuzuru   Juzragore
    Tracklist with lyrics of the album SLAPELOZE NACHTEN from The Opposites: Droom, Denk, Doe - Slapeloze Nachten - Rollende Steen - Low Key - Belle Hélène.
    18.07.2019 Reply
  4. JoJonris   Maulmaran
    Ik vind het de beste cd van de The Opposites tot nu toe. Natuurlijk zijn de singles Slapeloze nachten, Hey DJ, Sukkel voor de liefde en Thunder leuk. Maar de liedjes Low key, Belle Hélène, Held, Fok anything en Kickstart zijn ook heel erg leuk. Al met al dus een goede cd van Nederlands beste rap duo.
    23.07.2019 Reply
  5. JoJoshura   Goltiktilar
    Lyrics to 'Slapeloze Nachten' by The Opposites. Lig wakker in mijn bed / Mijn hoofd vol met gedachten / De tijd tikt langzaam door / Slapeloze nachten / En de zon breekt langzaam door.
    19.07.2019 Reply
  6. Shakacage   Nikinos
    View credits, reviews, tracks and shop for the CD release of Slapeloze Nachten on Discogs. Label: TopNotch - TNCD,Universal Music - • Format: CD Album • Country: Netherlands • Genre: Electronic, Hip Hop • Style: Hip Hop, Gabber/5(16).
    21.07.2019 Reply
  7. Gardakazahn   Memuro
    Format: CD, Year: , Label: Top Notch (/TNCD), Barcode: , Length:
    26.07.2019 Reply
  8. Meztir   Kijas
    Slapeloze nachten Songtext von The Opposites mit Lyrics, deutscher Übersetzung, Musik-Videos und Liedtexten kostenlos auf moathsadartojaktilar.xyzinfo
    26.07.2019 Reply
  9. Mezihn   Daran
    Feb 06,  · Artist: The Opposites Album: Slapeloze Nachten Released: Style: Hip Hop Format: MP3 Kbps / FLAC Size: Mb. Tracklist: 01 – Droom, Denk, Doe 02 – Slapeloze Nachten 03 – Rollende Steen (ft. Spasmatic) 04 – Low Key 05 – Belle Helene 06 – Sukkel Voor De Liefde (ft. Mr Probz) 07 – Welkom Op ‘T Feest 08 – Blam Blam (ft.
    20.07.2019 Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *